27 квітня 2023 року доцентка кафедри теоретико-правових дисциплін Любченко Маріанна Іванівна провела профорієнтаційну зустріч із учнями 11-х класів Ліцею 14 “Здоров’я” Полтавської міської ради

Зустріч відбулася на території ліцею. У зв’язку із тим, що заклад здійснює навчання у змішаному форматі, частина школярів приєдналася до зустрічі онлайн. Любченко М.І. розповіла школярам про переваги юридичної професії, про умови навчання у Полтавському юридичному інституті, про те, як важливо правильно обрати майбутню професію.

Виступ проходив із залученням мультимедійних матеріалів, тому учні мали змогу долучитися до віртуальної екскурсії Полтавським юридичним інститутом.

Протягом зустрічі школярі проявляли зацікавленість, задавали питання й отримували на них відповіді. Панувала приємна атмосфера і жвава розмова.