Все більше учнів відвідує Полтавський юридичний інститут

1 травня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи за запрошенням ас. Ноги П.П. Інститут відвідали вчителі та учні дев’ятих, десятих, одинадцятих класів Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області та Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Запрошеним гостям було проведено екскурсію територією Інституту, продемонстровано квінтесенцію навчального закладу – гуртожиток, спортивні зали, басейн, їдальню, укриття, бібліотеку, навчальні зали, зал для судових засідань та кабінет криміналістики. Традиційно екскурсія завершилася невеликою лекцією з криміналістики щодо дактилоскопії та інших спроможностях сучасних експертиз.

Все більше учнів відвідує Інститут, запрошуємо і Вас!