Тренінг з ораторського мистецтва: для студентів ПЮІ від представниці Університету Ґетеборгу (Швеція)

16 травня 2023 року студенти ПЮІ стали учасниками захоплюючого тренінгу з ораторського мистецтва з неймовірно крутим спікером з  Göteborg Universitet (Університет Ґетеборгу, Швеція) – Світланою Рак (захід організовано кафедрою кримінального права та кримінально-правових дисциплін).   Тренінг був спрямований на розвиток навичок ефективного виступу, впевненості перед аудиторією та лідерського потенціалу. Протягом тренінгу наші учасники отримали унікальну можливість вдосконалити свої комунікативні вміння через практичні вправи та інтерактивні дискусії. Зокрема, у фокусі були: ефективне планування та структурування промови; використання голосу, міміки та жестів для підкреслення змісту; контроль нервовості та розвиток впевненості перед аудиторією; вміння вести публічні виступи та переконувати слухачів; розвиток навичок слухання та реагування на запитання та обговорення та багато іншого.