Викладачів Полтавського юридичного інституту відзначено до Дня науки

З нагоди святкування Дня науки, перший заступник міського голови Валерій Пархоменко нагородив Почесною грамотою та нагрудним знаком Олександра Шевчика – заступника директора з навчальної та наукової роботи, доцента кафедри цивільного, господарського і фінансового права за багаторічну і сумлінну працю на благо Полтавської міської територіальної громади, високий професіоналізм, плідну наукову і педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розбудову вітчизняної освіти і науки.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман нагородив Почесною грамотою Івана Тітка, доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, високий професіоналізм та сумлінну працю.

Директор Полтавського юридичного інституту Ігор Криницький нагородив Грамотою Андрія Скрипника, асистента кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін за високі досягнення у науковій діяльності.

Вітаємо колег з отриманими відзнаками та бажаємо нових звершень!