19 травня 2023 року асистент кафедри цивільного, господарського і фінансового права Новосьолова Галина Германівна провела практичні заняття зі студентами другого курсу у кабінеті модельних судових засідань Полтавського юридичного інституту

Студенти прийняли участь на практичних заняттях у моделюванні судових засідань, отримали ще одну корисну навичку, яка допомагає зсередини зрозуміти особливості роботи судді, прокурора, адвоката та змогли пройти особисто усі стадії розгляду справи у суді. Все це відбувалося під керівництвом неупередженого й справедливого судді відповідно до процедури розгляду. Студенти спробували себе в різних ролях та зрозуміли, яка юридична професія підходить їм краще. Також збагнули роботу суду на власному досвіді та важливість людського фактору під час розгляду справи. Підсумовуючи, варто зазначити, що як теоретичний аспект знань, так і практична діяльність є важливими складовими успішної кар’єри у сфері юриспруденції. Тому моделювання судових засідань є найкращим методом отримання та засвоєння нового досвіду.