Практикам про практику: викладач Полтавського юридичного інституту взяв участь у заході з підвищення кваліфікації для адвокатів Полтавської області

31 травня 2023 року відбувся вебінар для адвокатів Полтавської області з теми: «Останні тенденції судової практики у кримінальному провадженні: Верховний Суд», який було підготовлено та проведено доктором філософії в галузі права, асистентом кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Скрипником Андрієм Володимировичем.

У рамках заходу було обговорено найбільш цікаві та важливі позиції і висновки, напрацьовані судом касаційної інстанції протягом 2022-2023 років. Окрему увагу приділено найбільш резонансним рішенням Верховного Суду, які істотно вплинули на систему кримінальної юстиції.