Студенти Полтавського юридичного інституту провели правоосвітній захід з нагоди Міжнародного дня прав людини для учнів середніх та старших класів

10 грудня 2015 року доц. кафедри кримінального, адміністративного та трудового права Полховська І.К. разом зі студентами другого курсу-членами гуртка з конституційного права Полтавського юридичного інституту Аббасовою Д., Міхневич О. та Павлюком А. на запрошення Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара провели правоосвітній захід з нагоди Міжнародного дня прав людини. Зустріч відбулася в рамках клубу «Феміда» для учнів середніх та старших класів. Студенти виступили з цікавими доповідями-презентаціями, присвяченими Загальній декларації прав людини, її імплементації в національне законодавство та проблемі гарантування основних прав людини.