26 червня 2023 р. доцентка кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін ПЮІ Тетяна Олександрівна Михайліченко виступила з доповіддю на ХІ Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики”

26 червня 2023 р. Маріупольським державним університетом проведена щорічна міжнародна науково-практична конференція “Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики”. Вже вдруге Михайліченко Т.О. взяла участь у цьому науковому заході. Цьогоріч виступила з доповіддю “Злочини проти миру та безпеки людства в проекті нового КК України” та взяла участь в обговоренні актуальних питань державотворення та правотворення в Україні. Зокрема, Тетяна Олександрівна наголосила, що загалом підтримуючи проект нового КК України, останній, на її думку, потребує окремих уточнень. Зокрема, в частині тлумаченні понять “конфлікт” та “найманець”, врахуванні уразливого та особливо уразливого стану при вчиненні деяких злочинів проти миру та безпеки людства та ін.