Студент Полтавського юридичного інституту Білоусов Микола став володарем Третьої премії щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

11 грудня відбулося четверте пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, на якiй за традицією відбулося нагородження переможцiв щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою. Володарем Третьої премії став студент групи ПІ-31 Білоусов Микола за наукову роботу: Підвищення якості освітніх послуг, що надаються населенню на рівні територіальних громад», яку підготував разом з науковим керівником, к.ю.н., доцентом кафедри кримінального, адміністративного та трудового права Полховською Інною Костянтинівною.