25.09.2023 року під головуванням доцента Олени Батигіної відбулося засідання наукового гуртка з Аграрного, земельного та екологічного права на тему «Правові аспекти розірвання договору оренди землі сільськогосподарського призначення»

Особливим гостем заходу стала адвокатеса Євгенія Шашкова, яка поділилась зі студентами практичним досвідом ведення справ з розірвання договорів оренди землі, розповіла про специфіку розгляду даної категорії справ у судах, а також наголосила на важливості вивчення аграрного та земельного права.

Студенти-доповідачі охарактеризували істотні умови договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, правові аспекти розірвання договору у судовому та позасудовому порядку, правові наслідки  його припинення.

Після представлення доповідей студенти обговорили актуальність обраної теми в умовах воєнного часу.