Студенти Інституту в межах практичних позааудиторних занять відвідали СІЗО

Студенти першого курсу другого магістерського рівня вищої освіти Полтавського юридичного інституту разом із к.ю.н., доцентом кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Лемешком Олександром Миколайовичем та к.ю.н., доцентом кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Тихоновою Дарією Сергіївною відвідали Полтавську установу виконання покарань (№23), де мали можливість детально ознайомитися із процесуальними та процедурними особливостями застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, дізнатися про специфіку роботи СІЗО, особливості перебування в СІЗО осіб щодо яких застосовується такий захід.

Студенти мали змогу поспілкуватися із працівниками установи виконання покарання та поставити запитання, що стосуються процесуальних та процедурних аспектів роботи СІЗО, дізналися про права, обов’язки підозрюваних, обвинувачених.

Дякуємо співробітникам установи виконання покарань за проведену екскурсію територією установи, спілкування та проведену лекцію.