3 жовтня 2023 року викладач кафедри цивільного, господарського і фінансового права Полтавського юридичного інституту, к.ю.н. Губанова О.В. взяла участь в роботі круглого столу «Обговорення законопроекту «Про колективні трудові спори», організованого відділенням НСПП в Полтавській області

У засіданні взяли участь соціальні партнери відділення, представники сторін соціального діалогу, органів виконавчої влади, науковці та викладачі вищих навчальних закладів Полтавщини.

Оскільки законопроект передбачає широке застосування альтернативних способів вирішення колективних трудових спорів, зокрема і медіацію, Губанова О.В. мала можливість висловити власну думку щодо відповідності норм проекту закону «Про колективні трудові спори» міжнародним стандартам у сфері медіації та закону України «Про медіацію». Вирішено рекомендації та пропозицію по удосконаленню правового регулювання застосування медіації при вирішенні колективних трудових спорів у запропонованому проекті закону направити робочій групі, утвореній Національною службою посередництва і примирення.