Директор Полтавського юридичного інституту професор Ігор Криницький взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Вороновські читання: євроінтеграційний вектор регулювання публічних фінансів в умовах воєнного стану».

Форум проходив 5 жовтня 2023 року в Державному податковому університеті (м.Ірпінь). Цьогоріч в його роботі взяли участь понад 100 учасників із 5 країн світу, теоретиків і практиків у галузі правового регулювання та реформування публічних фінансів.

Ключовими питаннями змістовних дискусій стали сучасне фінансове право та право публічних фінансів, вплив права ЄС на вітчизняне податкове законодавство, правова природа фінансової відповідальності, стабільність податкового законодавства в умовах воєнного стану та інші.