5 жовтня для студентів інституту було проведено зустріч із представниками ТУ БЕБ у рамках заходу «Кава з правником»

Гості заходу: Шовкопляс М., Капінос О. та Дьомінов В., познайомили молодь із основними аспектами економічної безпеки та специфікою діяльності Бюро економічної безпеки.

У рамках заходу студенти мали можливість поспілкуватися з представниками ТУ БЕБ у Полтавській області щодо особливостей роботи підрозділу аналітиків та підрозділу детективів, дізнатися аспекти економіки та фінансів, що підлягають контролю та регулюванню для забезпечення економічної безпеки. Також гості розповіли про ситуації з власного професійного досвіду, коли БЕБ сприяли запобіганню економічним злочинам та загрозам.

Наприкінці заходу учасники мали можливість задати питання представникам ТУ БЕБ у Полтавській області та обговорили щодо викликів сучасності, пов’язаних з економічною безпеку.