«Тюремна романтика: міфи і реальність»

11 жовтня 2023 року відбулось перше в навчальному році засідання гуртка з кримінального процесу з теми за темою «Тюремна романтика: міфи і реальність».  Спікером виступив начальник відділу по роботі з персоналом державної установи «Полтавська виправна колонія (№ 64)» капітан внутрішньої служби Жигилій Станіслав. Під час виступу було розкрито найбільш цікаві особливості татуювань засуджених, випадки виготовлення засудженими різних спеціалізованих приладів зі звичайних предметів побуту, а також особливості функціонування установи відбування покарань. Усе продемонстроване викликало неабиякий інтерес студентів 3 та 4 курсів Інституту, за що щиро дякуємо Установі та особисто спікеру. Сподіваємось на подальшу співпрацю!