12 жовтня 2023 року в Полтавському юридичному інституті за участі студентів 3 курсу відбулося чергове відкрите засідання студентського наукового гуртка з Медичного права (керівник — д. ю. н., професор Пашков В. М.)

У рамках наукового гуртка студенти дослідили теми щодо правового режиму медичного та фармацевтичного обслуговування, а також розглянули правове регулювання надання психіатричної допомоги. Іщенко Анастасія та Ковальова Дар’я, студентки групи ПІ-33, ознайомили слухачів з лікувально-профілактичною допомогою та її видами, проаналізували правові особливості надання медичної допомоги різних видів іноземцям і особам без громадянства України. Також доповідачі детально охарактеризували питання, що стосувалися штучного переривання вагітності та державної політики щодо осіб з інвалідністю. Писаренко Катерина та Скорик Валерія, студентки групи ПІ-33, виступили з доповіддю про психіатричну допомогу, у рамках якої було розглянуто концепцію розвитку охорони психічного здоров’я, опис соціальних послуг і реабілітації. Окрім цього, доповідачі дали детальну характеристику щодо міжнародних стандартів надання психіатричної допомоги, навели рекомендації ВООЗ щодо законодавства у сфері психічного здоров’я та рекомендації Міжнародного медичного корпусу.