25 жовтня 2023 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся спільний учбовий захід за участі викладачів кафедр цивільного. господарського права та доктора права Гюнтера Райнера, професора кафедри цивільного, економічного, корпоративного та податкового права університету ім. Гельмута Шмідта (університет Бундесверу), м. Гамбург (Prof. Dr. Günter Reiner, Helmut-Schmidt-Universität – Universität der Bundeswehr Hamburg)

Професор прочитав студентам магістратури та студентам 3-го курсу лекцію на тему: ” Техніка вирішення цивільно-правових казусів у німецькому праві “., пояснив особливості структури вирішення задач, за якою навчаються майбутні німецькі юристи.

На прикладіі задачі (казуса), яку надав професор,  студенти запропонувати рішення спору з т.з. цивільного законодавства України і мали можливість порівняти його із структурою вирішенням  задачі за німецьким правом..
Пані Анна Піплак, науковий співробітник кафедри, яку очолює професор, зробила переклад, як німецький присяжний перекладач.
З боку Полтавського юридичного інституту із вітальним словом виступив пан Олександр Шевчик, к.ю.н., доцент, заступник директора інституту.
Модератором заходу була к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного , господарського і фінансового права.Галина Гриценко.
Допомагав в організації заходу пан Петро Нога, асистент кафедри цивільного , господарського і фінансового права.