Студенти 5 курсу відвідали Територіальне управління Державного бюро розслідувань у місті Полтава

01.11 викладач Полтавського юридичного інституту, к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного,  екологічного та трудового права Тихонова Дарʼя Сергіївна, разом зі студентами 5 курсу групи КЮ-01-д в рамках своєї дисципліни «Правове забезпечення запобігання корупції» відвідали Територіальне управління Державного бюро розслідувань у місті Полтава. Дякуємо робітникам ТУ ДБР за проведену лекцію. Розказали про Статус Державного бюро розслідувань, про структуру та керівництво ДБР,  також говорили про діяльність ДБР під час війни. Було дуже цікаво та пізнавально, студенти почули відповіді на усі поставлені запитання, що в подальшому стануть у нагоді для майбутніх юристів.