14 листопада 2023 року викладач кафедри цивільного, господарського і фінансового права Полтавського юридичного інституту Губанова О.В. взяла участь в роботі круглого столу на тему «Розвиток соціального діалогу в умовах змін», присвяченого 25-річчю утворення Національної служби посередництва і примирення

Організаторами круглого столу виступили відділення НСПП в Полтавській області та ЗВО Полтавський університет економіки і торгівлі.

У заході взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, організацій профспілок і роботодавців, представники ЗВО міста, трудові арбітри, незалежні посередники НСПП та волонтерські організації.

Учасники заходу наголосили на необхідності продовження взаємодії у напрямку попередження ускладнень стану соціально-трудових відносин у колективах, своєчасне і ефективне реагування на них на до конфліктних стадіях та поглиблення соціального діалогу в умовах змін, що відбуваються у державі.