Шановні студенти, аспіранти, виклачі та співробітники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, щиро вітаю вас із днем Університету!

Надрукувати Надрукувати

Screenshot_2

З особливою гордістю хочу відмітити, що славетна історія нашого закладу демонструє глибоку відданість ідеалам свободи, розвитку особистості, справедливості та науки як елементів функціонування правових норм у суспільстві.

Наш Університет, безсумнівно, є перлиною освітянського простору України, він знаний і за кордоном. Упродовж багатьох років він виступає майданчиком для формування лідерів юридичної сфери, надаючи високоякісні знання і розвиваючи навички, необхідні для успішної правничої кар’єри. Ми пишаємося досягненнями наших випускників, які обіймають важливі посади у високих державних установах, Конституційної Суді України, Верховному суді, НАБУ, НАЗК, ДБР, СБУ, АРМА, органах прокуратури, юридичних фірмах та наукових інститутах. Переконаний, наші студенти – майбутнє України як правової держави, їхні знання, вміння і таланти забезпечать її розвиток і процвітання на багато років уперед, їхня свідома громадянська позиція стане запорукою глибинних перетворень у правознавстві, які унеможливлять, назавжди, будь-які маніпуляції щодо позбавлення України суверенітету чи національної ідентичності. Адже працювати і навчатися під час широкомасштабної війни випало саме нам із вами, тому, впевнений, студентство, освітяни і суспільство докладуть максимум зусиль для Перемоги та подальшого відновлення справедливості у рамках закону.

Щира дяка колективу Університету, який у найскладніших умовах сумлінно працює, несе знання і досвід молодому поколінню, власним прикладом надихає бути не лише фахівцем своєї справи, а й відданим патріотом України. Завдяки вашій мужності, незламності, працелюбству, любові до людей і викладання ми вистояли у найтяжчі часи, зберегли Університет, змогли допомогти багатьом членам колективу та містянам у періоди скрути.

У цей особливий день хочу також привітати наших молодих юристів із Днем студента і наголосити, що пишаюся кожним із них. Ваша сумлінність у навчанні, жага до знань, копітка щоденна праця, робота над саморозвитком і вміння досягати цілей навіть під час війни викликають повагу, щиру гордість і віру у найкраще завтра для України.

Нехай ваші зусилля, здобуті знання, перші практичні кроки в професії стануть міцним фундаментом майбутньої успішної кар’єри, матеріального благополуччя, здійснення професійних мрій.

У цей святковий день бажаю кожному представнику університетської родини мирного неба, міцного здоров’я, невичерпних сил і наснаги для нових звершень, щедрої долі і сімейного благополуччя!

Ректор Університету Анатолій Гетьман