Для студентів старших курсів Полтавського юридичного інституту відбулася гостьова лекція

22.11.2023 року для студентів старших курсів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася гостьова лекція к.ю.н., доцента кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  керівника Центру криміналістичних інновацій «ІntelligenTrident», національного експерта Ради Європи в Україні в галузі криміналістики – Василя Білоуса на тему «Інновації у техніко-криміналістичному забезпеченні органів досудового розслідування». Під час виступу були продемонстровані сучасні техніко-криміналістичні засоби та інноваційні технології. Кожен бажаючий міг не лише поставити запитання лектору, а й наочно оцінити можливості новітніх технічних пристроїв.

Дякуємо Василю Білоусу за організацію і проведення цього заходу!