Вітаємо з успішним захистом дисертації Аббасову Д.Л. асистентку кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін

30 листопада 2023 р. у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 2023-11 відбувся достроковий захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» Аббасової Дарії Лазимівни «Правове забезпечення та реалізація етичних норм у кримінальному процесі України».

Вітаємо дисертантку та її наукового керівника завідувача кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту, д.ю.н., проф. Тітка Івана Андрійовича з цим досягненням та бажаємо подальших наукових здобутків!