04.06.2015 відбулося модельне судове засідання з цивільного та сімейного права за участю студентів 1 потоку 3 курсу під керівництвом Гриценко Галини Григорівни та Грекова Євгена Анатолійовича

Фабула справи передбачала розлучення та поділ майна, шо перебувало у спільній сумісній власності.

Головною несподіванкою стало для всіх те, що шлюборозлучний процес може відбутися так стримано та коректно. Головна увага учасників була зосереджена на дотриманні процесуальних та матеріальних норм. Після довготривалих спорів та заслуховування позицій сторін, суд виніс законне, обґрунтоване, вмотивоване рішення, а головне справедливе, яке задовольнило всіх (ну майже всіх).

За час підготовки та проведення цього цікавого заходу студенти дійсно відчули себе частиною чогось більшого, змогли додатково попрацювати з викладачами нашого інституту.