Студенти Полтавського юридичного інституту взяли участь у профорієнтаційному заході

26 січня в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся профорієнтаційний квест для школярів 9-х класів м. Полтави «Територія вибору». Одну з локацій представили студенти групи 21 Полтавського юридичного інституту Захарченко Вікторія, Синіцина Владислава, Чуб Олег під керівництвом викладачів – доц. Полховської  І.К. та ас. Ноги П.П. Студенти ПЮІ розповіли про юридичні професії, провели вікторину-опитування на знання прав і обов’язків дітей, а для найактивніших учасників зробили дактилоскопічну експертизу.

Локація Полтавського юридичного інституту була визнана однією з найкращих, а студенти отримали подяки.