За ініціативи доцента кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Батигіної О.М. практичні заняття 4 курсу з «Земельного права» відбулися у Полтавському апеляційному суді

Початок нового навчального семестру ознаменувався відвідуванням студентами 41, 44, 45 груп судової палати з розгляду цивільних справ Полтавського апеляційного суду.  Студенти змогли долучитися до слухання декількох земельних справ як в режимі відеоконференції, так і у залі судового засідання. Запроваджена у ПЮІ форма проведення практичних занять значно сприяє кращому засвоєнню теоретичного матеріалу, а також становленню сучасного правника як фахівця, який може забезпечити захист земельних прав та інтересів відповідних суб’єктів при вирішенні земельних спорів.