Працівники Полтавського юридичного інституту відвідали школи у Терешках

18 березня 2024 року асистент кафедри Інституту Нога Петро відвідав Терешківський ліцей Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області, Головачанську філію гімназії Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області та Вацівську філію гімназії ім В.Тюріна Терешківського ліцею Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Крім лекції на тему «Розмаїття юридичних професій» та спілкування зі спікерами про перспективи і роль правників у майбутньому післявоєнному державотворенні України, майбутнім випускникам було продемонстровано квінтесенцію нещодавно відкритого кабінету криміналістики – криміналістичну валізу та, традиційно,  показано засоби виявлення слідів рук на місці злочину – дактилоскопічні порошки і роботу з ними. Тож, кожен учасник міг знайти свій предмет зацікавленості під час зустрічі.

Продовжуємо мотивувати молодь до реалізації свого потенціалу та пошуку власного шляху!