Традиційно Інститут відвідав Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області

Традиційно, в межах співпраці, Полтавський юридичний інститут відвідали майбутні випускники Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області.

Одним з ключових напрямків співпраці стало проведення асистентом кафедри Ногою Петром майстер-класів для учнів, спрямованих на розвиток їхніх навичок та інтересів у різних галузях юриспруденції. Також учні Ліцею № 1 мали змогу побачити тематичні локації в Інституті (зал модельних судових засідань, кабінет криміналістики, зали для проведення конференцій та нарад тощо), що дозволяє їм отримати цінний досвід роботи у професійному середовищі.

Об’єднуємо зусилля для надання учням якісної правової та громадянської освіти!