Викладачі інституту активно здійснюють профорієнтаційну діяльність

Доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Полтавського юридичного інституту Тихонова Дарʼя Сергіївна провела профорієнтаційні зустрічі в Полтавській спеціальній школи № 40 та ліцеї № 13 Полтавської міської ради. Деякі випускники цих закладів вже є нашими студентами.

Було розказано про Полтавський юридичний інститут, форму навчання, наявність безпечного укриття, про викладачів, про базові питання юридичної освіти, також було запрошено учнів на День відкритих дверей (в оф-лайн форматі), що відбудеться 30 березня 2024 року в нашому інституті.

Дякуємо директору Полтавської спеціальної школи № 40 Голубу Василю Григоровичу та директору Ліцею № 13 “Успіх” Орловській Наталії Володимирівні за співпрацю, у залученні учнів до отримання вищої юридичної освіти.