Студенти Полтавського юридичного інституту відвідали Полтавський окружний адміністративний суд

За ініціативи к.ю.н., асистентки кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Олени МЕЛЬНИК 4 квітня у межах практичних занять з навчальної дисципліни “Адміністративне судочинство” студенти 3 курсу відвідали судове засідання в адміністративній справі (податковий спір) під головуванням судді Світлани СИЧ. Під час розгляду справи студенти спостерігали особливості адміністративного судочинства (щодо обов’язку доказування в окремих видах адміністративних справ, витребування судом доказів та ін.) та реалізацію повноважень суду в ході його здійснення.

У конференц залі суду студенти мали змогу поспілкуватися із суддею- спікером Ігорем ШЕВЯКОВИМ, який поділився  практичним досвідом розгляду найцікавіших адміністративних справ, розповів про необхідність постійного навчання та самовдосконалення для майбутніх юристів; а також відповів на питання студентів щодо організації роботи суду.
Керівник апарату суду Євгеній ЗіНЕНКО провів для студентів оглядову екскурсію приміщенням суду.

Дякуємо голові суду Івану ЯСИНОВСЬКОМУ та колективу Полтавського окружного адміністративного суду за співпрацю у напрямі  практико орієнтованого засвоєння теоретичного матеріалу студентами та формування правника, який може забезпечити захист прав та інтересів суб’єктів у сфері публічно-правових відносин.