Студенти 2 курсу завітали до Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області.

11 квітня в рамках вивчення навчальної дисципліни «Державне будівництво та місцеве самоврядування» студенти 2 курсу завітали до Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області. Відкрив захід та звернувся до студентів з вітальним словом Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Миколайович Лемешко. Представник та співробітники представництва поділилися з присутніми ефективними практичними кейсами, окреслили головні напрямки роботи та пріоритетні напрямки діяльності представництва. Студенти з цікавістю сприймали інформацію, задавали питання. Такі активності дають можливості поглибити теоретичні знання, торкнутися практичних аспектів діяльності. Також це нові знайомства і цікаві враження. Це дає можливість студентам стати ближчими до практичних аспектів юридичної професії.