Студенти 2 курсу відвідали Полтавську обласну клінічну психіатричну лікарню ім. О.Ф.Мальцева.

За сприяння Полтавської окружної прокуратури студенти Інституту ознайомились з порядком застосування примусових заходів медичного характеру до осіб, які вчинили кримінальні правопорушення у стані неосудності. Лікарі-психіатри провели екскурсію відділенням під час якої розповіли про причини виникнення психічних розладів, особливості їх лікування, продемонстрували засоби фіксації, які можуть застосовуватись до пацієнтів, а також відповіли на питання, які цікавили майбутніх правників. Дякуємо керівництву Полтавської окружної прокуратури та Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім.О.Ф. Мальцева за організацію заходу та сподіваємось на подальшу співпрацю.