24 квітня 2024 року студенти першого курсу групи ПІ-16 разом із куратором Любченко Маріанною Іванівною відвідали Полтавський окружний адміністративний суд

Для студентів була проведена екскурсія судом, їм розповіли про особливості адміністративного судочинства, про історію створення суду. Також вони мали чудову можливість поспілкуватися з суддею Полтавського окружного адміністративного суду Шевяковим Ігорем Сергійовичем. Він акцентував увагу на тому, як важливо для майбутніх юристів взаємодіяти з юридичною практичною діяльністю, із  правосуддям. Крім того, студентам була надана можливість бути присутніми під час розгляду судової справи.

Студенти під час екскурсії демонстрували зацікавленість, ставили запитання, а також з великим задоволенням спостерігали за перебігом судового розгляду справи.