До Інституту завітали учні 11 класів ОЗЗСО «В ОЗЗСО «Великосорочинський ліцей ім. М. В. Гоголя» ім. М. В. Гоголя»

У рамках профорієнтаційної роботи та з метою ознайомлення з умовами навчання 25 квітня 2024 року до Полтавського юридичного інституту завітали учні 11 класів Великосорочинського ліцею у супроводі вчителів Прокофʼєвої Ніни Олександрівни і Антонь Людмили Володимирівни.

Учням було продемонстровано модельне судове засідання у кримінальному провадженні підготовлене асистентом кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Андрієм СКРИПНИКОМ та студентами 3 курсу.

Було проведено екскурсію Інститутом, під час якої заступник директора з навчальної та наукової роботи Олекскандр ШЕВЧИК відповів на питання щодо вступу та процесу навчання в Інституті. Спілкування відбулося у теплій невимушеній атмосфері.