Студентка 3 курсу виступила з доповіддю на VIII Харківських кримінально-правових читаннях

26 квітня 2024 року в онлайн режимі пройшла щорічна міжнародна наукова студентська конференція “VIII Харківські кримінально-правові читання”. Студентка 3 курсу Полтавського юридичного інституту – Анастасія Карпова – долучилася до роботи заходу та виступила з доповіддю “Кримінально-правова характеристика незаконного переправлення осіб через державний кордон України” (наук. кер. – к.ю.н., доц. Т. О. Михайліченко). Виступ викликав жваву полеміку, були підняті дискусійні та складні питання стосовно нашого сьогодення та перспектив.

Конференція обʼєднала талановитих, прогресивних студентів з усіх куточків України, які зацікавлені питаннями теорії та практики кримінального права, переймаються тенденціями та перспективами розвитку нашої держави, його законодавства та правозастосовчої практики.