Юридичний калейдоскоп: учні школи № 38 міста Полтави відкрили для себе світ юриспруденції разом з Полтавським юридичним інститутом

Працівники Інституту (Нога П.П. та Голбан А.О.) 29 квітня 2024 року провели профорієнтаційну роботу в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області для випускників.

Зустріч колишніх випускників школи була спрямована на ознайомлення учнів з професією юриста та можливостями навчання у Інституті.

Працівники Інституту провели лекцію та майстер-клас з правових питань, розповіли про особливості професії юриста, можливості працевлаштування та кар’єрного зростання в цій галузі. Учні отримали можливість задавати питання, дізнатися про умови вступу до Полтавського юридичного інституту, а також про практичні аспекти навчання та роботи у сфері права.

Такі заходи сприяють більш глибокому розумінню учнями своїх цілей та можливостей у майбутній професійній діяльності, а також допомагають визначити шляхи досягнення успіху.