01 травня група ПІ-33 відвідала з екскурсією Полтавське РУП

01.05.2024 студенти групи ПІ-33 разом з куратором групи Скрипником А.В. з екскурсією відвідали Полтавське РУП ГУНП в Полтавській області. Представники поліції розповіли про роботу правоохоронної системи. Начальником СДПЛ Полтавського РУП Оленою Білокінь спільно з представником  ДГІДПЛ НПУ України підполковником поліції Наталією Нечепуренко було презентовано діяльність поліцейських та окремо сектору дотримання прав людини і розповіли про не допущення прав людини в поліцейській діяльності та алгоритм дій у випадку вчинення протиправних дій поліцейськими відносно громадян. Інспектор СДПЛ Полтавського РУП Тетяна Шевлякова ознайомила студентів з роботою пілотного проекту ІП “Custody Records”, який функціонує в Полтавському РУП та провела екскурсію в спеціально-облаштованих приміщеннях. Також на зустріч було запрошено представника сектору моніторингу Катерину Ладну, яка розповіла про діяльність чергової частини та функціональні обов’язки інспекторів чергової частини. Начальник сектору кадрового забезпечення Полтавського РУП Валерія Третяк розповіла правила прийому на службу в поліцію, вимоги до проходження ВЛК та відповіла на всі питання які цікавили майбутніх випускників вишу.