03 травня 2024 року в Полтавському юридичному інституті відбувся круглий стіл за темою «Актуальні питання проведення негласних слідчий (розшукових) дій та використання їх результатів у доказуванні»

03 травня 2024 року в Полтавському юридичному інституті відбувся круглий стіл за темою «Актуальні питання проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у доказуванні», який об’єднав науковців та практиків.

У заході взяли участь представники:

Полтавського юридичного інституту  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: д.ю.н., проф. Тітко І.А., к.ю.н., доц. Гринько Л.П., к.ю.н., доц. Михайліченко Т.О., к.ю.н., доц. Шевчик С.О.,  к.ю.н., ас. Гнатюк А.Ю., д.ф., ас. Аббасова Д.Л. д.ф., ас. Скрипник А.В.

Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: д.ю.н.,  проф. Столітній  А.В., ст. викладач Членов М.В., д.ф. Метелев О.П., к.ю.н., доц. Гриненко С.О.

Верховного Суду: суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, к.ю.н., доц. Фомін  С.Б.

Вищого  антикорупційного  суду: суддя  Вищого  антикорупційного  суду Криклива Т.Г.; помічник  судді  Вищого антикорупційного суду Гура О.П.

Полтавської обласної прокуратури: начальник відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтримання публічного обвинувачення Спірідонов В.В. та начальник відділу організаційного та правового забезпечення Лець Н.О.

Київської міської прокуратури: заступник  начальника  відділу  Київської міської прокуратури, д.ф. Тализіна Я.О.

Полтавської окружної прокуратури: керівник Полтавської окружної прокуратури Кувшинов О.Д., заступник керівника Полтавської окружної прокуратури Лук’янченко В.О.

Полтавського відділення Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса»: завідувач, доктор наук з державного управління, проф. Міненко В.Л., завідувач  сектору психологічних  та  лінгвістичних  досліджень, кандидат філологічних наук, доцент Браїлко Ю.І., старший  науковий  співробітник  сектору криміналістичних  та  психологічних  досліджень Сліпець О.О., старший судовий експерт, кандидат філологічних наук Кисла Н.В.

Адвокатського об’єднання «Відсіч»: керуючий партнер АО «Відсіч» Олійник О.А.

Підбиваючи підсумки «круглого столу», гості й організатори відзначили унікальність проведеного заходу, який зміг об’єднати провідних українських фахівців та практиків, став майданчиком для обговорення актуальних питань використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні. Узагальнення правозастосовної практики та висновки, що були сформовані за результатами обговорення, можуть стати підґрунтям як для наукової розробки пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства, так й орієнтиром для правозастосовної діяльності.

Полтавський юридичний інститут завжди радий вітати у своїх стінах фахових представників юридичної професії, відкритих до науково-практичної комунікації з актуальних проблем кримінальної юстиції.