Знання – рятують життя!

8 травня 2024 року для студентів, працівників та викладачів Інституту начальник медичної служби, лейтенант Бабаєв Аміль Аділь огли та начальник служби з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, майор Геворгян Геворг Гегамович провели практичні навчання з надання домедичної допомоги в невідкладних станах.

Цей захід став чудовою можливістю для присутніх не лише отримати ґрунтовні теоретичні знання, а й відпрацювати практичні навички на спеціальних манекенах. Під пильним наглядом досвідчених інструкторів учасники тренінгу впевнено опанували алгоритми дій при зупинці серця, усуненні сторонніх предметів з дихальних шляхів, наданні допомоги при кровотечах та інших невідкладних станах.

Навчання пройшло в динамічній та захоплюючій атмосфері. Учасники активно ставили запитання, ділилися своїми знаннями та досвідом, а також отримували цінні поради від фахівців.

Інститут висловлює щиру подяку лейтенанту Бабаєву Амілю Аділь огли та майору Геворгяну Геворг Гегамовичу за організацію та проведення цього важливого заходу. Також дякуємо всім учасникам тренінгу за активність та прагнення до самовдосконалення.

Пам’ятайте: володіння знаннями та навичками домедичної допомоги – це безцінний дар, який може врятувати життя!