Біля території ПЮІ відбувся “прильот”!?

Саме таку ситуацію з навчальною метою 16 травня було змодельовано під час проведення профорієнтаційного заходу для учнів старших класів Полтавської школи № 40 в ході якого було розкрито особливості огляду місця події під час воєнного стану.

Доцентом кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Гринько Ларисою Петрівною, було продемонстровано школярам місце імпровізованого злочину (хвостовик ракети, який застряг у землі, уламки та інші металеві його частини), ознайомлено як правильно фіксувати докази, оглядати місце події та складати протоколи (робити фотозйомку).

Також було проведено екскурсію асистентом кафедри цивільного, господарського і фінансового права Ногою Петром Петровичем під час якої школярі побачили навчальні аудиторії, бібліотеку та інші приміщення і отримали інформацію з приводу особливостей вступу у 2024 році.

На завершення візиту школярам було прочино лекцію на тему “Юридичні професії”.

Відвідини Полтавського юридичного інституту стали для учнів Полтавської школи № 40 цікавою та пізнавальною подією.