16 травня Інститут відвідав громадський діяч Олександр Глазов

З метою практико орієнтованого навчання, за ініціативи к.ю.н., доцентки Олени МЕЛЬНИК у межах навчальної дисципліни “Захист прав споживачів” організовано зустріч студентів 3 курсу ПЮІ з головою громадської організації “Асоціація розвитку територіальних громад в Україні” Олександром ГЛАЗОВИМ. У фокусі уваги стали новели Закону України “Про захист прав споживачів”  № 3153-IX, окремі питання законодавства про рекламу, антитютюнового законодавства (зокрема, Закону № 1978) та інші. Олександр Миколайович поділився досвідом роботи у Головному Управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області, розповів про цікаві практичні кейси, проведення перевірок та фіксування порушень норм законодавства у діяльності суб’єктів господарювання. Бесіда пройшла у формі діалогу, студенти задавали питання та брали активну участь у обговоренні означених питань. Дякуємо Олександру Миколайовичу за співпрацю та цікаву практико орієнтовану лекцію!