17 травня 2024 року у дистанційному режимі на платформі zoom відбулася ІІІ щорічна студентська наукова конференція «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ: ПРАВОВИЙ ВИМІР» (з нагоди 220-тої річниці створення Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)

На конференцію «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ: ПРАВОВИЙ ВИМІР» подали тези 77 студентів і 15 викладачів. Під час пленарного і трьох секційних засідань з доповідями виступили 35 учасників конференції. Доповідачами було порушено історико-теоретичні питання прав людини і громадянина, а також актуальні проблеми захисту прав людини за умов військової агресії рф проти України.

За результатами роботи студентської наукової конференції на сайті Полтавського юридичного інституту буде опубліковано збірник матеріалів конференції.

Організаційний комітет конференції висловлює подяку всім учасникам та бажає успіхів у науковій роботі, навчанні та особистому житті.