Студентка Полтавського юридичного інституту здобула Велику медаль пам’яті проф. Л. Є. Владимирова

26 квітня 2024 р. д.ю.н., завідувач кафедри кримінального права Юрій Пономаренко оголосив результати ІІ Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, який продовжує серію заходів «Наукові коди поколінь». За роботу: «Межі необхідної оборони при посяганні на статеву свободу особи» студентка 3 курсу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Поліна Дорохова здобула Велику медаль пам’яті проф. Л. Є. Владимирова.

Робота була написана під керівництвом к.ю.н., доцентки, доцентки кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Тетяни Михайліченко.

Щирі вітання нашій студентці та побажання нових звитяг!