26 травня 2024 року Олександр ШЕВЧИК взяв участь у Першому фестивалі інноваторів «POLTAVA Innovation Day»

За участі Наукового кластеру «Наукові парки України», Міжнародного візійного інституту стратегічного партнерства та Стартапу Альянс України 26 травня 2024 року було проведено Перший фестиваль інноваторів «POLTAVA Innovation Day». 12 команд, пройшовши попередній відбір, мали можливість представити свої стартапи та поборотися за І місце.

Спікерами заходу були директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта РЕКОТОВА, генеральна директорка директорату інновацій та звʼязків науки з реальним сектором економіки Міністерства освіти і науки України, національний координатор COST Оксана БЕРЕЖНА, СЕО Української Асоціації Венчурного Капіталу (UVCA) Дмитро КУЗЬМЕНКО, інвесторка та співвласниця Полтавського інвестиційного клубу Тетяна ГОДАК, голова правління Української мережі бізнес-янголів та інвесторів (UNBAI) Михайло РОМАНОВ, проректорка з наукової та міжнародної роботи Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Альона СТЕПОВА, СOO в IT- компанії DTeam, голова правління ІТ кластеру Полтавської області Денис СЕРГЕЄВ.

Переконані, що будь-який успішний стартап потребує якісної юридичної допомоги, а студентам Полтавського юридичного інституту також є що запропонувати.

Разом до перемоги!