Директор Полтавського юридичного інституту Ігор Криницький та доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Інна Полховська відвідали захід «Шлях гідності: захист прав людини в умовах військового стану на території Полтавської області».

Учасники заходу заслухали звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця та взяли участь в презентації його щорічної доповіді. Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко проінформував присутніх про підсумки діяльності регіонального представництва за 2023 рік.

Народні депутати, представники територіальних громад, департаментів ОВА, громадських організацій обговорили механізм мінімізації порушень прав людини і громадянина у Полтавській області, перспективи їх дотримання. Також був напрацьований спільний алгоритм співпраці всіх гілок влади та громадських організацій щодо захисту конституційних прав і свобод у період воєнного стану.