21 червня для найбільш активних студентів Інституту було проведено екскурсію у державній установі «Полтавська виправна колонія (№ 64)»

Студенти Полтавського юридичного інституту разом з асистентами Скрипником Андрієм Володимировичем та Аббасовою Дарією Лазимівною відвідали державну установу «Полтавська виправна колонія (№ 64)». Екскурсанти мали змогу особисто ознайомитись з особливостями функціонування виправної колонії, розпорядком дня засуджених осіб та вимогами режиму утримання, а також відвідати структурні дільниці установи, житлову та виробничу зону. Персонал установи протягом екскурсії також повідомив про специфічні умови відбування покарання у вигляді позбавлення волі окремими категоріями засуджених. Щиро дякуємо персоналу установи виконання покарань за цікаву і змістовну екскурсію та сподіваємось на продовження плідної співпраці!