16-17 грудня 2015 р. на базі Полтавського юридичного інституту проведено практичний семінар “Основи розробки тестових завдань”

16-17 грудня 2015 р. на базі Полтавського юридичного інституту Координатор проектів ОБСЄ в Україні провів практичний семінар “Основи розробки тестових завдань” для викладачів з кримінального та кримінально-процесуального права України, серед яких були представники Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого,  Національного  університету «Києво-Могилянська академія», Запорізького національного університету, Львівського національного університету, Ужгородського національного університету, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». Тренером виступив президент Міжнародної громадської організації “Універсальна екзаменаційна мережа” Сергій Мудрук.