Полтавська міська рада призначила іменні стипендії двом молодим науковцям Інституту

Виконавчий комітет Полтавської міської ради ухвалив рішення про присудження іменних стипендій двом молодих вченим Інституту – PhD, асистентці кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Аббасовій Дар’ї та асистенту кафедри цивільного, господарського і фінансового права Нозі Петру, які успішно проводять наукові дослідження та досягли визнаних результатів, примножують здобутки територіальної громади завдяки академічній активності.

5 липня перший заступник міського голови Валерій Пархоменко зустрівся з молодими вченими закладів вищої освіти та наукових установ Полтави, подякував науковцям за успішні здобутки та вручив їм Подяки міського голови.

Окрім цього, Валерій Пархоменко запропонував молодим науковцям долучитися до розробки Концепції розвитку Полтавської громади 2030 та подавати свої пропозиції.

U4G7gzLx0vmBkrLKXBqdZUsM26Dr7DAR2lYy0Cpl