Студенти Інституту дізналися більше про боротьбу з корупцією

10 жовтня до Інституту завітав Юрій Кравченко, директор Харківського територіального управління НАБУ. Він провів для студентів цікаву та інформативну лекцію про діяльність Національного антикорупційного бюро України.

Юрій Кравченко розповів про структуру, формування, основні завдання НАБУ, провів аналіз найбільш резонансних справ, а також поділився досвідом роботи в антикорупційній сфері. Після лекції відбулася інтерактивна вікторина, яка викликала неабиякий інтерес у студентів. Переможці вікторини були нагороджені пам’ятними призами.

Ця зустріч стала чудовою нагодою для студентів дізнатися більше про перспективи кар’єрного росту, стажування, актуальні питання боротьби з корупцією та сформувати власну громадянську позицію.