Студенти Інституту дізнались про міфи та реальність тюремної романтики

16 жовтня 2024 року відбулось спільне засідання гуртків з кримінального права та кримінального процесу на тему “Тюремна романтика: міфи та реальність”. Запрошеним спікером став капітан внутрішньої служби, начальник відділу по роботі з персоналом державної установи “Полтавська виправна колонія (№ 64)” Станіслав ЖИГИЛІЙ.

Під час заходу студенти ознайомились з особливостями відбування покарання у вигляді позбавленння волі, розтлумачили татуювання засуджених, а також злодійський жаргон. Найбільш активні учасники сформували обшукову групу з метою виявлення прихованих місць для зберігання заборонених речей у типових предметах побуту осіб, які відбувають покарання.

Щиро дякуємо нашому спікеру та Державній установі “Полтавська виправна колонія (№ 64)” за плідну співпрацю та креативний підхід до проведення заходів для майбутніх юристів!