16 жовтня 2024 р. доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права

Полтавського юридичного інституту Тихонова Дар’я Сергіївна в рамках своєї дисципліни Адміністративне право, разом зі студентами 2 курсу відвідали тематичну лекцію.

Щиро дякуємо, першому заступнику голови Полтавської обласної ради, Олександру Миколайовичу Лемешко, депутату Полтавської обласної ради восьмого скликання, голові постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Олегу Григоровичу Діденко та завідувачу сектору міжнародної та міжрегіональної співпраці відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради Лучковській Анастасії Сергіївни за проведену лекцію.

Були розглянуті питання роботи Полтавської обласної ради під час воєнного стану, повноваження обласної ради, а також розмова йшлася про взаємодію з обласною військовою адміністрацією, співпрацю з міжнародними організаціями, підтримку ВПО та наших ветеранів війни, залучення молоді до суспільного життя, опанували мобільний додаток Smart Region Pl – де ознайомились з проєктами полтавської області.

Щиро дякуємо Олександру Миколайовичу за проведену лекцію і сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.